by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Továrenská

Byt 2 izbový Interiér 43 m2, lodžia 4 m2 Show

€ 850

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 850
Služby € 150
Celková plocha 47 m2
Lodžia 4 m2
Parkovanie 1x garážové státie za príplatok 100€/mesiac
Pivnica Nie
PENB A
Referenčné číslo 40317

V unikátnom projekte Sky Park by ZAHA HADID ponúkame prenájom 2-izbového bytu s loggiou situovaného na 28. poschodí v 3. veži s výhľadmi na východnú panorámu mesta. Komfortné bývanie v novovzniknutej štvrti v bezprostrednej blízkosti OC Eurovea a nábrežia Dunaja. Lokalita poskytuje rýchle napojenie na verejnú dopravu vrátane novej autobusovej stanice.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, obývacia izba s dizajnovou sedačkou, kompletne vybavená kuchyňa na mieru vrátane umývačky riadu, práčky so sušičkou a indukčnej dosky, spálňa so vstavaným šatníkom. Vstup na loggiu možný z oboch izieb.

Vysoký štandard bytu zahŕňa drevené parkety, hliníkové okná, stropnú klimatizáciu, zhoz smetí. V byte sa tiež nachádza 65‘ LED TV značky Samsung. Pre obyvateľov je k dispozícii recepcia 24/7. Internetové pripojenie nie je zahrnuté v cene nájmu.

Byt patrí do exkluzívnej Panoramatic Collection – zabezpečená je svetlá výška 3m, prístup na poschodie len cez čip – zvýšená bezpečnosť, priorita výťahu, použité nadštandardné materiály či prístup na vyhliadku na hornom poschodí.

K bytu si je možné prenajať jedno garážové státie za príplatok.

Interiér 43 m2, loggia 4 m2

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Juraj Jaroš

Juraj Jaroš

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku