by svoboda&williams

Bratislava IV, Karlova Ves, Staré Grunty

Byt 2 izbový Interiér 63 m2, lodžia 5 m2 Show

€ 600

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 600
Služby € 150
Celková plocha 68 m2
Lodžia 5 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Áno
PENB B
Referenčné číslo 40721

Tento klimatizovaný 2-izbový byt s loggiou na prenájom je situovaný na 3. poschodí novostavby s výťahom. Tá sa nachádza v mestskej časti Karlova Ves na ulici Staré Grunty. Lokalita obklopená zeleňou ponúka rýchly dosah centra, v blízkosti sú banky, obchody i školy.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala so vstavaným šatníkom, obývacia izba s jedálenskou časťou a kompletne vybavenou kuchyňou vrátane umývačky riadu, sklokeramickej platne a zabudovanej mikrovlnnej rúry. Ďalej je tu spálňa so vstavaným šatníkom, kúpeľňa s walk-in sprchovým kútom, samostatnou toaletou a bidetom.

Vybavenie bytu zahŕňa dlažbu, parkety v spálni, plastové izolačné trojsklá, klimatizáciu, rozkladaciu sedačku v obývacej izbe, alarm, rolety na oknách, bezpečnostné protipožiarne dvere.

Parkovanie je možné v suteréne domu.
Cena prenájmu 600 EUR + 150 EUR energie

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku