by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Továrenská

Byt 3 izbový Interiér 78 m2, lodžia 4 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 82 m2
Lodžia 4 m2
Parkovanie garážové státie 120 EUR/mes
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 40734

V prémiovom projekte Sky Park by ZAHA HADID ponúkame na prenájom 3-izbový byt s loggiou na 26. poschodí s priamym výhľadom na mesto. Komfortné bývanie v novovzniknutej štvrti v bezprostrednej blízkosti OC Eurovea, OC Nivy a nábrežia Dunaja. Lokalita poskytuje rýchle napojenie na verejnú dopravu vrátane novej autobusovej stanice.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala, komora s prípravou pre práčovňu, samostatná toaleta s umývadlom, kúpeľňa s vaňou, hlavná spálňa, druhá izba, obývacia izba a kuchyňa s umývačkou riadu.

Štandard bytu zahŕňa drevené parkety, hliníkové okná a stropnú klimatizáciu. Pre obyvateľov je k dispozícii strešná terasa, zhoz smetí a recepcia 24/7. K bytu prislúcha pivničná kobka a tiež je možné si k bytu prenajať garážové státie. Byt je možné dozariadiť podľa požiadaviek nájomníka.

Interiér 78 m2, loggia 4 m2

Cena prenájmu 1100 EUR + energie 280 EUR + garážové státie 120 EUR

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku