by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Ventúrska

Byt 3 izbový Interiér 97 m2 Show

€ 1 000

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 1 000
Služby € 240
Celková plocha 97 m2
Parkovanie vonkajšie parkovacie státie 163 EUR/mes
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 40825

V historickom centre mesta na Ventúrskej ulici v Starom Meste ponúkame na prenájom 3-izbový mezonet na 3. poschodí s výťahom, vhodný aj na kancelárske využitie. Prestížna lokalita neďaleko nábrežia Dunaja, Hviezdoslavovho námestia a historickej budovy Slovenského národného divadla so všetkou občianskou vybavenosťou na dosah ruky ponúka aj rýchle napojenie na všetky spoje MHD, či napojenie na hlavné cestné ťahy.

Dispozíciu bytu tvorí prízemie, kde sa nachádza jedna miestnosť s recepciou a kuchynkou a toaletou. Poschodie pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch miestností a kúpeľne s vaňou. Možnosť prenájmu vonkajšieho parkovacieho státia za poplatok. Objekt budovy je chránený bezpečnostným systémom.

Štandardom vybavenia sú drevené podlahy, podlahový konvektor, klimatizácia v každej izbe.

Byt sa prenajíma zariadený.

Cena prenájmu 1.000 EUR + DPH, Energie 240 EUR + DPH, parkovacie státie 163 EUR/mes + DPH

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Eva Košovská

Eva Košovská

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku