by svoboda&williams

Bratislava III, Nové Mesto, Bajkalská

Byt 2 izbový Interiér 58 m2, lodžia 18 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 76 m2
Lodžia 18 m2
Parkovanie parkovacie státie v garáži domu 75 EUR
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 41047

Moderne zariadený, doposiaľ neobývaný, 2-izbový byt v novostavbe Tehelné pole s výhľadom na dominanty Bratislavy. Okolie ponúka všetko potrebné pre aktívny život - relax, nákupy, zábavu aj športové či kultúrne vyžitie. V pešej blízkosti sa nachádza nákupné centrum VIVO (Polus City Center), plaváreň, športová hala Pasienky, futbalový štadión, jazero Kuchajda aj Štrkovec i NTC.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba so vstavaným šatníkom, toaleta s umývadlom, kúpeľňa s vaňou a práčkou, obývacia izba s výstupom na loggiu, kompletne vybavená kuchyňa vrátane umývačky riadu, jedáleň, spálňa s walk-in šatníkom a komora. K bytu prislúcha pivničná kobka, parkovacie státie v garáži za príplatok.

Štandardom vybavenia sú laminátové podlahy, veľkoformátové hliníkové okná s vonkajšími elektrickými žalúziami, podlahové kúrenie, bezpečnostné protipožiarne dvere Sherlock, videovrátnik, nové štýlové zariadenie na mieru v celom byte.

Interiér 58 m2, 2 loggie spolu18 m2

Cena za prenájom 510 EUR + 130 EUR energie + garážové státie 75 EUR

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku