by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Kozia

Byt 2 izbový Interiér 65 m2, lodžia 13 m2 Show

€ 600

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 600
Služby € 150
Celková plocha 78 m2
Lodžia 13 m2
Parkovanie vonkajšie parkovanie v uzatvorenom dvore 50 EUR/mesiac
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 41394

Na prenájom ponúkame klimatizovaný 2-izbový byt umiestnený na 4. poschodí budovy s parkovaním v uzatvorenom dvore vo vyhľadávanej tichej lokalite Palisád v Starom Meste. Prestížna lokalita v blízkosti Bratislavského hradu so všetkou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do centra mesta, ktoré je vzdialené 10 minút chôdze.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba so vstavaným botníkom, kúpeľňa s toaletou a walk-in sprchovým kútom, obývacia izba s TV spojená s kompletne vybavenou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi značky Bosch vrátane umývačky riadu, spálňa so vstavaným šatníkom. Každá izba má vlastnú loggiu.

Vybavenie bytu zahŕňa laminátové podlahy, klimatizáciu Samsung v oboch izbách, v kúpeľni batérie Hansgrohe, sanita Villeroy & Boch, bezpečnostné vstupné dvere Sherlock.

Interiér 65 m2, loggie 13 m2

Cena mesačného prenájmu bytu 600 EUR + 150 EUR záloha za energie a služby + možnosť prenajať si parkovacie státie vo dvore + 50 EUR

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku