by svoboda&williams

Bratislava III, Nové Mesto

Byt 2 izbový Interiér 56 m2, balkón 5 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 61 m2
Balkón 5 m2
Parkovanie parkovanie v uzavretom dvore
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 43327

Ponúkame na prenájom nový dizajnový, doposiaľ neobývaný, 2-izbový byt pri jazere Kuchajda na Vajnorskej ulici v Novom Meste. Príjemná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí, v pešej blízkosti nákupného centra Vivo a OD Slimák a so skvelým napojením na MHD (električky, autobusy).

Voľne plnynúci priestor bytu sa delí na vstupnú halu, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a barovým sedením, spálňu s manželskou posteľou a kúpeľňu s walk-in sprchovým kútom. Z obývačky vedie vstup na balkón s výhľadom na Kuchajdu. Byt bude dozariadený matracom, sedačkou, ďalej podľa dohody.

Štandard bytu zahŕňa liata podlaha, nová kuchynská linka v modernom prevedení vrátane zabudovanej indukčnej dosky, mikrovlnky s rúrou, chladničky, umývačky a práčky prémiovej značky AEG.

Parkovanie pre rezidentov je možné v uzavretom dvore.

Cena prenájmu mesačne 650 EUR + 150 EUR energie.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Juraj Jaroš

Juraj Jaroš

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku