Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Kompletne zrenovovaný, zariadený byt s 2 spálňami a 2 kúpeľňami na 3. poschodí pekne udržiavaného zrekonštruovaného činžiaku s výťahom. Atraktívna pokojná rezidenčná lokalita v tesnej blízkosti parku Letná, s plnou občianskou vybavenosťou a výborným spojením do centra (električky, metro Vltavská a Hradčanská, 15 min. chôdze), na letisko a do medzinárodných škôl v Prahe 6.

V byte sa nachádza priestranná obývacia izba s jedálňou a plne vybavenou kuchyňou, 2 spálne orientované do tichého dvora, každá s vlastnou kúpeľňou s vaňou a toaletou (jedna má navyše bidet), ďalej samostatná toaleta pre hostí a vstupná hala.

Zachované pôvodné prvky, parkety a dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, vstavané úložné priestory, veľké okná, plynový kotol, práčka, umývačka, TV, vysokorýchlostný internet, satelitné pripojenie Astra. Zálohy na spoločné služby, spotrebu energií a internet 4000 Kč mesačne.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  86 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  10884

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.