Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Kompletne zrenovovaný, zariadený byt, situovaný na 2. poschodí plne zrekonštruovaného, dobre udržiavaného činžiaku s výťahom v obľúbenej rezidenčnej štvrti Vinohrady. Príjemná lokalita v blízkosti Havlíčkových sadov, s výbornou občianskou vybavenosťou v okolí a rýchlou dostupnosťou do centra, v pešom dosahu stanice metra Náměstí Míru.

Byt ponúka 1 spálňu, plne vybavenú kuchyňu, svetlú obývaciu izbu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, komoru a vstupnú chodbu.

Vysoké stropy, parkety a dlažba, bezpečnostné dvere, plynové etážové kúrenie, práčka, umývačka, satelitné pripojenie Astra, telefón, domáci vrátnik. Príjemná lokalita v blízkosti parku, dobrá dostupnosť MHD (metro, električky), kvalitné reštaurácie a kaviarne. Poplatky za služby 1200 Kč / os. / mes. Elektrina a plyn budú prevedené na nájomcu. K dispozícii od júna 2019.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  11060

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.