Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom plne zariadený dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii na 2. poschodí čiastočne renovovaného činžiaku bez výťahu. Budova stojí v atraktívnej lokalite v centre Prahy doslova pár krokov od Václavského námestia s rýchlym prístupom ku všetkým trom trasám pražského metra a plnej občianskej vybavenosti.

Byt tvorí obývacia izba, jedálenský priestor a plne vybavený kuchynský kút, 1 spálňa so šatníkom a en-suite kúpeľňou (sprchovací kút, toaleta, bidet. spŕška), samostatná toaleta s bidet. spŕškou a vstupná hala s úložnými priestormi. Byt je tichý s orientáciou do zelene vnútrobloku.

Zachované pôvodné prvky, vysoké stropy, veľké okná, parkety, bezpečnostné dvere, plynový kotol, centrálny vypínač, práčka, umývačka, mikrovlnná rúra, TV, alarm, pivnica. Poplatky za spoločné služby a vodu: 1000 Kč / osoba / mesiac. Poplatky za spotrebu plynu a elektriny budú prevedené na nájomcu.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  13917

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.