Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Prvorepubliková rodinná vila so zachovanými pôvodnými architektonickými prvkami, štýlovým interiérom a veľkou východne orientovanou záhradou stojí v pokojnej obci u Berounky v nádhernej krajine Křivoklátskych vrchov.

Plne zrekonštruovaný, čiastočne zariadený byt na 2. poschodí činžiaku s výťahom v pokojnej ulici na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Vyhľadávaná rezidenčná lokalita s rýchlou dostupnosťou do centra - stanice metra Jiřího z Poděbrad 5 minút, 7 minút do obchodného centra Flora.

Byt má plne vybavenú kuchyňu pri vstupe do bytu, obývaciu izbu, 1 spálňu, kúpeľňu s vaňou, toaletou a bidetom, 2 walk-in šatníky a vstupnú halu.

Na podlahách parkety a dlažba, plynový kotol, vstavané spotrebiče, umývačka, mikrovlnná rúra, práčka, závesy, dostatok úložných priestorov. Poplatky za spoločné domové služby 1000 Kč / os. / mes., Zálohy na plyn 2000 Kč / mes. Elektrina sa prevádza na nájomcu.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  50 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  23368

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.