Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Zariadený zrekonštruovaný dizajnový byt situovaný na 3. poschodí zrenovovaného činžiaku s novým výťahom. Dom sa nachádza v tichej ulici na Vinohradoch s rýchlym dopravným spojením do centra, jednu zastávku električkou či pár minút chôdze k stanici metra Námestie Mieru. V blízkosti Bezručových sadov, v rýchlom dosahu plnej občianskej vybavenosti, kvalitných reštaurácií, klubov, kaviarní a obchodov, 10 min. chôdze na Václavské námestie.

Interiér bytu tvorí slnečná obývacia izba s jedálenským priestorom a plne vybavenou kuchyňou, 1 spálňa, priechodná kúpeľňa s veľkým sprchovacím kútom a dvoma umývadlami, samostatná toaleta a veľká vstupná hala.

Nadštandardné materiály a prevedenie, vysoké stropy, parkety, dlažba, bezpečnostné dvere, vstavané skrine, plynový kotol, umývačka, domáci vrátnik. Poplatky za spoločné domové služby a zálohy za spotrebu energií 4500 Kč / mes. K dispozícii od marca 2020.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  72 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  23649

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.