Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Kompletne zariadený byt na prízemí rezidenčného komplexu Břetislavka (bretislavka.cz) z dielne ateliéru m4 architekti, s nadštandardnými službami, upravenou záhradou na kraji potoka a parkovaním, v krásnom prostredí Šáreckého údolia s lesnatými svahmi. Kľudná lokalita s rýchlym spojením do centra, na letisko a do medzinárodných škôl, pár zastávok autobusom k metru Dejvická s plnou vybavenosťou v okolí. Služby v komplexe zahŕňajú okrem iného výťah, ochranku, online recepcii, služby susednej reštaurácia, požičovňu bicyklov, grilovanie na záhrade a informácie o dianí v Prahe a okolí.

Interiér bytu tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a pracovným kútom, 1 spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a vstupná chodba.

Výhľad do záhrady a do ulice, inteligentný systém ovládania domácnosti, alarm, vinylové podlahy, podlahové vykurovanie, bezpečnostné vstupné dvere, vstavané skrine a úložné priestory, rolety, TV, práčka, umývačka, kombinovaná mikrovlnná rúra, základný riad a kuchynské vybavenie, rozkladacia pohovka , posteľná bielizeň, uteráky. K dispozícii 1 garážové státie za 2000 Kč/mesiac alebo 90 Kč/deň. V cene sú zahrnuté spoločné služby, internet, alarm s napojením na PCO a 1x týždenne upratovanie a výmena posteľnej bielizne a uterákov. Spotreba energií sa hradí zvlášť podľa skutočnej spotreby (plyn, voda, elektrina). Strednodobý a dlhodobý prenájom (od 3 mesiacov). Nájomca neplatí províziu. K dispozícii od 3. marca 2020.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  41 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  25117

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.