Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Moderný zariadený byt situovaný v 3. poschodí nedávno postaveného projektu Rezidencia Sacre Coeur 2 v atraktívnej rezidenčnej lokalite Hřebenky, v blízkosti Francúzskeho lýcea, Kinského záhrady, Petřína a nákupného a zábavného centra Nový Smíchov. Rezidencia ponúka 24h recepciu, parkovanie v podzemných garážach a kamerový bezpečnostný systém. Rýchla dostupnosť do centra, 10 minút chôdze k električkám na Újezde, autobusová zastávka pred budovou, priame spojenie na letisko.

Interiér tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským kútom, 1 spálňa, en-suite kúpeľňa s vaňou a toaletou, toaleta pre hostí a otvorená vstupná chodba.

Drevené podlahy, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, veľkoplošné francúzske okná, centrálne kúrenie, práčka, umývačka, mikrovlnná rúra, základný riad, TV, videotelefón, pivnica, vstupy na čip. V cene je zahrnuté jedno garážové státie. Poplatky za spoločné služby, vodu a vykurovanie, elektrinu a internet cca 6600 Kč mesačne. K dispozícii od apríla 2020.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  66 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  27551

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.