Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Novo kompletne zrekonštruované priestranné zariadené štúdio so starostlivo zachovanými pôvodnými prvkami, situované na 2. poschodí historického činžiaku, ktorý si zachoval pôvodný ráz. Atraktívna lokalita v malebnom prostredí Malej Strany v pešom dosahu Petřínských sadov, Karlovho mosta, Kampy a Pražského hradu, pár krokov od zastávky električky, dve zastávky k stanici metra Malostranská. Veľmi rýchla dostupnosť do centra, plná vybavenosť v blízkom dosahu.

Interiér tvorí vzdušná obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou, spálňovou časťou, trámovým stropom a zreštaurovaným pôvodným múrom z 18. storočia, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, technická komora a otvorená vstupná chodba.

Výhľad na kostol Panny Márie Víťaznej, zreštaurované pôvodné drevené podlahy, dlažba, trojsklá v oknách, úložné priestory, plynový kotol, práčka so sušičkou, indukčná varná doska, umývačka, TV, O2 Internet a O2 TV v cene, pivnica. Bez výťahu. Poplatky za spoločné domové služby, spotrebu energií a internet cca 5000, - Kč mesačne. K dispozícii od januára 2020.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  54 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  28862

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.