Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Čiastočne novo zrekonštruovaný podkrovný mezonetový byt s výhľadom na Námestie Svatopluka Čecha, situovaný na 5. poschodí udržiavaného činžiaku s výťahom v atraktívnej časti pražských Vršovic, neďaleko Heroldových sadov a nákupného centra Eden. Príjemná lokalita v dosahu všetkej občianskej vybavenosti - školy, obchody, reštaurácie a kaviarne. Minúta chôdze od električkovej zastávky Čechovo námestie s priamym spojením na metro Náměstí Míru, I. P. Pavlova, Karlovo námestie a do centra.

Spodné poschodie bytu tvorí veľká obývacia izba s jedálenským priestorom a plne vybavenou kuchyňou, samostatná toaleta a vstupná chodba so vstavanými skriňami. Na hornom poschodí sa nachádza galéria, 2 spálne, kúpeľňa s vaňou a toaletou a vstavaný úložný priestor.

Nové drevené podlahy, dlažba, plynový kotol, práčka, umývačka, mikrovlnná rúra. Balkóny v medziposchodiach domu. Poplatky za spoločné domové služby a spotrebu energií sa hradia zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  105 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  29635

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.