Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Kvalitný, novopostavený byt s balkónom a výhľadom na rieku Vltavu a okolitú zeleň, situovaný na 2. poschodí v novom rezidenčnom komplexe Marina Island s recepciou a 24/7 ostrahou, kamerovým systémom a podzemným parkovaním na nábreží Vltavy. Projekt sa nachádza na holešovickom polostrove, vo veľmi rýchlo sa rozvíjajúcej časti Prahy 7, s rýchlym dopravným spojením do centra a plnou občianskou vybavenosťou v blízkom dosahu. 8 minút chôdze k zastávkam električiek, pár minút jazdy ku staniciam metra Palmovka, Nádraží Holešovice a Vltavská.

Interiér bytu tvorí 1 spálňa, obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským priestorom, kúpeľňa s vaňou a toaletou, technická komora a vstupná hala so vstavanými skriňami. Balkón je prístupný z oboch hlavných miestností.

Kvalitné vybavenie a zariadenie, drevené podlahy, vykurovaná dlažba v kúpeľni, francúzske okná, bezpečnostné vstupné dvere, inteligentné ovládanie domácnosti, centrálny vypínač, elektricky ovládané predokenné žalúzie, práčka, umývačka, indukčná varná doska, TV, videotelefón, pivnica so 6 m2, výťah. V cene je zahrnuté 1 garážové státie. Súčasťou projektu je ďalej privátna záhrada, parkovanie pre hostí, spoločenská miestnosť, možnosť využitia práčovne, fitness, miesto na grilovanie, požičovňa bicyklov, pozdĺž komplexu vedie cyklotrasa do Tróje. Poplatky za spoločné domové služby, vodu a vykurovanie cca 4200 Sk mesačne. Spotreba elektriny sa hradí zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Podlahová plocha
  52 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  30127

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.