Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Atraktívny, novo zrenovovaný zariadený byt na zvýšenom prízemí kompletne novo zrekonštruovaného rohového činžiaku s výťahom, honosnými spoločnými priestormi a bohato zdobenou fasádou. Dom, ktorý bol postavený v roku 1901 v eklektickom štýle so secesnými prvkami podľa návrhu architekta Horáka, stojí vo vyhľadávanej lokalite na rozhraní Žižkova a Vinohradov, v tesnom susedstve revitalizovaného parku Rajská záhrada a Riegrových sadov, s výbornou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí a veľmi rýchlym spojením do centra. Stanica metra Jiřího z Poděbrad v pešom dosahu, zastávky autobusov a električiek sú tiež vzdialené len niekoľko minút chôdze.

Interiér bytu tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským priestorom, 1 rohová spálňa so vstavanou skriňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a vstupná chodba so vstavaným úložným priestorom. Obe izby sú orientované na juhozápad, do ulice.

Kópia masívnych špaletových okien s izolačnými dvojsklami, bezpečnostné a protipožiarne repliky secesných vstupných dverí, masívne dubové parkety, keramická dlažba, repliky pôvodných interiérových dverí, kvalitná kúpeľňová sanita, vysoké stropy s ozdobnými štukmi, práčka so sušičkou, umývačka, indukčná varná doska, TV, videotelefón. Poplatky za spoločné služby, vodu a vykurovanie cca 3100 Kč mesačne. Spotreba elektriny sa hradí zvlášť. K dispozícii od 1.6.2019.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  D
 • Referenčné číslo
  30163

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.