Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Plne zrenovovaný, kompletne zariadený byt na 4. poschodí udržiavaného zrekonštruovaného činžiaku s výťahom a zachovanými pôvodnými architektonickými prvkami na hranici Vinohradov a Žižkova v blízkosti Mahlerových a Riegrových sadov. V pešej dostupnosti staníc metra Jiřího z Poděbrad a Flora a nákupného centra Atrium Flora.

Interiér bytu tvorí obývacia izba s jedálenským priestorom a plne vybavenou kuchyňou, 1 spálňa so vstavanými skriňami, kúpeľňa s vaňou a toaletou, technická komora a vstupná chodba so vstavanými úložnými priestormi.

Dizajnové vybavenie, zachované pôvodné prvky, vysoké stropy, drevené podlahy, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, plynový kotol, rozkladacia sedačka, práčka, indukčná varná doska, umývačka, mikrovlnná rúra, TV, murovaná pivnica o 6 m2. Poplatky za spoločné domové služby a vodu cca 1200 Kč mesačne. Plyn a elektrina sa hradia zvlášť. K dispozícii od februára 2020.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  63 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  30366

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.