Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom zariadený byt s 10 m2 terasou a unikátnym výhľadom na rieku a okolitú zeleň. Byt leží na 2. poschodí moderného rezidenčného komplexu Prague Marina s recepciou, kamerovým systémom a podzemným parkovaním. Pokojná lokalita priamo na nábreží Vltavy v rýchlo sa rozvíjajúcej časti Prahy 7, so všetkou vybavenosťou v blízkom okolí a s rýchlym dopravným spojením do centra. Pár zastávok električiek k staniciam metra Nádraží Holešovice, Palmovka a Vltavská, v blízkom dosahu galéria Centrum súčasného umenia DOX a divadla La Fabrika.

Interiér bytu tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a jedálňou, 1 spálňa, kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút, 2 umývadlá, toaleta), technická komora, samostatná toaleta pre hostí a vstupná chodba so vstavanými skriňami a úložnými priestormi. Terasa je prístupná z oboch hlavných miestností.

Kvalitné materiály a prevedenie, drevené podlahy, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, veľkoplošné okná, centrálne kúrenie, umývačka, pivnica. Parkovacia karta pre státie pred domom (zdarma) alebo možnosť prenájmu garážového státia za 2000 Sk mesačne. Poplatky za spoločné služby, vodu a vykurovanie 5405 Sk mesačne. Elektrina sa hradí zvlášť. K dispozícii od 1. februára 2019 (príp. skôr).

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  77 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  30757

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.