Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Moderný, kompletne zariadený byt s balkónom na 5. poschodí novostavby, ktorá je súčasťou nekonvenčného uzavretého projektu 4blok, situovaného v atraktívnej lokalite na rozhraní Vršovic a Vinohrad, s rýchlym dosahom do centra vďaka blízkym zastávkam MHD a všetkou občianskou vybavenosťou. Vršovice sú obľúbenou rozvíjajúcou sa štvrťou, ktorá v súčasnosti prechádza obnovou, ktorej cieľom je vytvorenie príjemnejšieho a zelenšieho prostredia pre bývanie. Lokalita už teraz disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou - v blízkosti nájdeme materské aj základné školy a gymnázia, kaviarne, reštaurácie, obchodné centrum Eden s nepretržitou prevádzkou, športovú halu TJ Olymp, plavecký štadión Slavia Praha. Zastávka autobusu pár krokov od domu, v pešej vzdialenosti od neho 3 minút potom zastávka električiek Koh-i-noor.

Interiér tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a balkónom, 1 spálňa so vstavanými skriňami, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a vstupná chodba so vstavanými skriňami. Byt je orientovaný do pokojnej ulice.

Drevené podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere, francúzske okná, centrálne kúrenie, práčka so sušičkou, záhradný nábytok, vstup do budovy na čip, kočikáreň / kolkáreň so sprchou, upravený vnútroblok s detským ihriskom. Možnosť prenájmu garážového státia v budove. Poplatky za spoločné služby a spotrebu energií cca 4000 Sk mesačne.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Podlahová plocha
  54 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  58 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  30868

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.