Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom svetlý, kompletne vybavený 2 izbový byt v 3. NP novo postavenej rezidencie Milhouse z dielne ateliéru Chybík + Kristof Architects & Urban Designers. Moderná stavba stojí v lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra (2 zastávky MHD), neďaleko zeleného koridoru rieky Svitavy s cyklistickým chodníkom. V okolí je dostupná kvalitná občianska vybavenosť, OC Vaňkovka a Letmo, hlavná vlaková aj autobusová stanica, pošta atď. V blízkosti domu sa nachádzajú zastávky električky a trolejbusu, naproti projektu vyrastie v blízkej budúcnosti úplne nový park.

Interiér tohto juhovýchodne orientovaného bytu tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským priestorom, 1 spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou a vstupná chodba.

Plávajúce laminátové podlahy, plastové okná, interiérové rolety a závesy, posuvné interiérové dvere, úložné priestory, umývačka. K bytu patrí aj pivnica. Bezproblémové parkovanie na bezplatnom parkovisku na opačnej strane ulice. Fotografie sú dočasne nahradené vizualizáciami, byt bude dokončený koncom roka 2018. Preddavky na spoločné domové služby a spotrebu energií 3.000 Kč mesačne. K dispozícii od 1.1.2019.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Poplatky za služby
  3000 Kč Nezahrnuté
 • Celková plocha
  41 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  30870

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.