Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný, nezariadený byt na zvýšenom prízemí udržiavaného renovovaného činžiaku v pokojnej ulici v rezidenčnej štvrti s množstvom zelene v Prahe 10 Strašniciach. Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou v blízkom dosahu a výbornou dopravnou dostupnosťou do centra, minútu chôdze od zastávky autobusu, 5 minút chôdze od stanice metra Skalka, minútu chôdze od miestneho Tesca, 5 minút jazdy na Južnú spojku.

Byt má obývaciu izbu s plne vybavenou kuchyňou a jedálňou, 2 spálne, priestrannú vybavenú šatňu, kúpeľňu s veľkým sprchovacím kútom, samostatnú toaletu a vstupnú chodbu.

Výhľady do zelene, laminátové podlahy, dlažba, drevené dvere, vstavané skrine v chodbe a jednej spálni, centrálne vykurovanie, žalúzie, umývačka, indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, pripojenie UPC, pivnica. Poplatky za spoločné služby a spotrebu energií sa platia zvlášť. Byt je na prenájom ponúkaný nezariadený. K dispozícii od 1.4.2019.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  85 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  31713

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.