Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame nový, kompletne zariadený a vybavený dizajnový byt s terasou a možnosťou používania spoločnej záhrady v prízemí vnútrobloku rezidencie White Garden, novo zrekonštruovanej secesnej budovy v blízkosti nábrežia Vltavy. Lokalita s veľmi rýchlou dostupnosťou do centra, len 2 minúty chôdze od stanice metra Anděl, s plnou občianskou vybavenosťou a bohatou ponukou služieb v blízkom dosahu, pár minút od komerčne zábavného centra Nový Smíchov.

Byt tvorí obývacia izba s plne vybaveným kuchynským kútom, jedálenským priestorom a prístupom na terasu, 1 spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, samostatná toaleta pre hostí a vstupná chodba so vstavanými skriňami.

Kvalitné vybavenie a zariadenie, parkety, veľkoformátová dlažba, centrálne vykurovanie, rozkladacia sedačka, práčka, sušička, umývačka, riadu a kuch. náčinie, uteráky, posteľná bielizeň, alarm s napojením na PCO, UPC, videotelefón, pivnica. Možnosť prenájmu garážového státia v budove. Poplatky za spoločné služby, vodu, vykurovanie a napojenie na PCO: 2500 Kč mesačne. Elektrina sa hradí zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Terasa
  27 m²
 • Celková plocha
  52 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  31808

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.