Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom zariadený byt na 2. poschodí moderného bytového domu s výťahom a parkovaním vo výhodnej lokalite na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Dom sa nachádza len 2 minúty chôdze od obľúbeného parku Havlíčkovy sady, v oblasti s rýchlym spojením do centra - 2 krátke zastávky električkou od stanice metra Náměstí Míru s kvalitnou občianskou vybavenosťou v okolí.

Interiér tvorí rohová obývacia izba s jedálenským priestorom a plne vybavenou kuchyňou, 1 spálňa so vstavanými skriňami, kúpeľňa (vaňa so sprchovou zástenou, toaleta) a vstupná chodba so vstavanými skriňami.

Vinylové podlahy, dlažba, veľké okná, bezpečnostné vstupné dvere, elektricky ovládané predokenné žalúzie, práčka, sušička, umývačka, mikrovlnná rúra, videotelefón, pivnica s 8 m2. Vstup do budovy a výťah na čip. V cene je zahrnuté 1 parkovacie státie v garáži. Poplatky za spoločné služby činia 3500 Kč mesačne. Záloha na vykurovanie, vodu a elektrinu je 2400 Kč mesačne. K dispozícii od 4.4.2019.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  81 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  31829

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.