Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Ponúkame na prenájom jedinečný byt v romantickej lokalite pod Pražským hradom. Tento kompletne zrenovovaný, dizajnovo vybavený podkrovný byt 1 + kk s výhľadmi do okolitej historickej zástavby a na veže kostola sv. Mikuláša leží na 2., najvyššom poschodí zrekonštruovaného historického domu zo 16. storočia. Dom sa nachádza v pôvabnej dláždenej uličke na Malej Strane, v bezpečnej oblasti s mnohými cudzími zastupiteľstvami, mimo hlavnej turistickej zóny. V pešom dosahu sú Petřínske sady, Malostranské námestie so zastávkou električiek a tiež Karlov most, stanica metra Malostranská je vzdialená jednu krátku zastávku električkou.

Interiér so zachovanými pôvodnými architektonickými detailmi bol doplnený modernými prvkami a kvalitným vybavením. Byt tvorí otvorený podkrovný priestor s dennou izbou a jedálňou, plne vybavený kuchynský kút a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Do bytu sa vstupuje z 1. poschodia po pôvodných drevených schodoch.

Parkety, dlažba, vstavané úložné priestory, centrálne vykurovanie, TV, jedálenský stôl z japonského orecha, rozkladacia sedačka, práčka, umývačka, indukčná varná doska, riad a kuch. náradie. Poplatky za spoločné služby a spotrebu energií predstavujú cca 3000 Kč mesačne.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  31904

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.