Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne novo zrekonštruovaný byt so zachovanými pôvodnými prvkami na 3. poschodí bytového domu bez výťahu v pokojnej ulici na Vinohradoch. Vyhľadávaná rezidenčná lokalita s plnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí, s veľmi rýchlou dostupnosťou do centra, v blízkom dosahu nákupného centra Flora. Dom stojí pár minút chôdze od stanice metra na námestí Jiřího z Poděbrad, obľúbeného miesta stretávania vďaka pravidelným farmárskym trhom a početným štýlovým reštauráciám, bistrám a kaviarňam. Pár minút chôdze od námestia je vzdialený tiež park Riegrovy sady.

Vzdušný interiér tvorí plne vybavená kuchyňa s jedálenským priestorom, rohová obývacia izba, 2 samostatné spálne, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou, technická komora, úložná komora, samostatná toaleta pre hostí a veľká vstupná hala.

Parkety, veľkoformátová dlažba, veľké okná, vysoké stropy, bezpečnostné vstupné dvere, plynový kotol, práčka, nová kuchyňa so spotrebičmi, umývačka, mikrovlnná rúra, pivnica, spoločný balkón na medziposchodí domu. Poplatky za spoločné domové služby cca 600 Kč / osoba / mesačne. Spotreba energií sa platí zvlášť.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  117 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32015

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.