Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Moderný zariadený byt s terasou o 12 m2 a výhľadom na Vltavu na 4. poschodí rezidenčného komplexu River Diamond s 24/7 recepciou, ostrahou a podzemným parkovaním na nábreží Vltavy na Rohanskom ostrove v Karlíne. Výhodná lokalita vo vyhľadávanej časti mesta, s plnou vybavenosťou v blízkom okolí a v rýchlom dosahu centra - stanica metra Křižíkova je vzdialená len pár minút chôdze od domu. Za budovou vedie cyklistický a bežecký chodník, neďaleko sa nachádza fitnes / relaxačné centrum a golfové ihrisko.

Byt tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou, jedálenským priestorom a vstupom na terasu, 1 spálňa, kúpeľňa s vaňou so sprchovou zástenou, samostatná toaleta a vstupná chodba.

Parkety, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, centrálne vykurovanie, podlahové kúrenie v kúpeľni, práčka, umývačka, indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, TV, satelitné pripojenie, nábytok na terase. V objekte sa ďalej nachádza uzavreté átrium v štýle japonskej záhrady s tečúcou vodou, vlastný property manažment a technické zabezpečenie budovy. K dispozícii je 1 garážové státie (v cene). Preddavky na poplatky za spoločné domové služby, vodu a vykurovanie: 4390 Kč mesačne. Elektrina bude prevedená na nájomcu (cca 800 Kč mesačne). Možnosť strednodobého prenájmu (min. 6 mesiacov) za 33.000 Kč mesačne.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32069

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.