Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt so zachovanými pôvodnými prvkami na 3. poschodí udržiavaného bytového domu s výťahom v pokojnej ulici na Vinohradoch. Vyhľadávaná rezidenčná lokalita s plnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí, s veľmi rýchlou dostupnosťou do centra, v blízkom dosahu nákupného centra Flora. Dom stojí 5 minút chôdze od stanice metra na námestí Jiřího z Poděbrad, obľúbeného miesta stretávania vďaka pravidelným farmárskym trhom a početným štýlovým reštauráciám, bistrám a kaviarňam. V pešom dosahu sú tiež sady Bratří Čapků a Svatopluka Čecha a park Riegrovy sady.

Byt má obývaciu izbu a 1 spálňu s oknami do ulice, plne vybavenú kuchyňu s jedálenským priestorom a špajzou, kúpeľňu s vaňou, samostatnou toaletu a veľkú vstupnú halu.

Vzdušné miestnosti, vysoké stropy, parkety, dlažba, linoleum, plynový kotol, práčka so sušičkou, umývačka, základný riad, lôžkoviny, záclony, závesy, dekorácie, LCD TV, káblovej TV pripojenie, internet ADSL (nie je v cene). Záloha na spoločné služby a spotrebu energií: 4500 Kč mesačne.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  79 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32082

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.