Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom renovovaný byt s vysokými stropmi a zachovanými pôvodnými prvkami, situovaný na 2. poschodí zrekonštruovaného činžiaku bez výťahu na pomedzí Žižkova a Vinohrad. Výhodná lokalita v pešom dosahu Riegrových sadov, s plnou občianskou vybavenosťou v blízkom okolí, pár minút chôdze od námestia Jiřího z Poděbrad so stanicou metra, zastávkou električky, kvalitnými reštauráciami, bistrami a kaviarňami a tiež so stanovišťom obľúbených farmárskych trhov.

Byt tvorí obývacia izba s plne vybaveným kuchynským kútom, jedálenským priestorom a špajzou, 1 spálňa s en-suite kúpeľňou s vaňou, samostatná toaleta a vstupná chodba s úložným priestorom. Byt je orientovaný do tichého dvora so zeleňou.

Veľké okná, parkety, dlažba, plynové kúrenie, práčka, mikrovlnná rúra, základný riad, UPC, balkóny v medziposchodiach domu. Zálohy na spoločné domové služby a vodu: 800 Kč mesačne na osobu. Plyn a elektrina budú prevedené na nájomcu.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  45 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32191

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.