Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Nový, plne zariadený dizajnový pôdny byt s klimatizáciou a južne orientovanou, 12 m2 terasou na 5. poschodí kompletne novo zrekonštruovanej budovy s novým výťahom a zachovanými pôvodnými prvkami. Dom sa nachádza v pokojnej ulici v pešom dosahu dvoch veľkých pražských parkov Stromovka a Letná. V blízkom okolí je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť, množstvo kvalitných reštaurácií, trendy bistier a kaviarní, 2 minúty od domu je zastávka električiek s rýchlym spojením do centra a ku staniciam metra Hradčanská a Vltavská. Vyhľadávaná lokalita s veľmi rýchlou dostupnosťou na letisko a do medzinárodných škôl v Prahe 6.

Interiér tvorí klimatizovaná obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou, jedálenským priestorom a prístupom na terasu orientovanú do pokojného zeleného vnútrobloku, ďalej 1 spálňa so vstavanými skriňami a úložnými priestormi, chodba s technickým zázemím a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Drevené podlahy, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, svetlovody, plynový kotol, práčka so sušičkou, umývačka, mikrovlnná rúra, rozkladacia sedačka, TV, pivnica. Poplatky za spoločné domové služby a vodu: 1000 Kč mesačne pre 1 osobu. Plyn a elektrina sa hradia zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  41 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  32273

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.