Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Ponúkame na prenájom zariadený, novo zrekonštruovaný byt s balkónom na 3. poschodí udržiavanej budovy bez výťahu v pokojnej ulici v Prahe Nusliach. Lokalita v pešom dosahu vyšehradských a Lumírových sadov, stanice metra Vyšehrad (dve stanice do centra) a Kongresového centra. V rýchlej dostupnosti je aj business centrum Prahy 4 a plná občianska vybavenosť.

Byt má obývaciu izbu s jedálenským priestorom a plne vybavenou kuchyňou, 1 spálňu s balkónom do zeleného dvora, 1 spálňu do ulice, kúpeľňu so sprchovacím kútom, samostatnú toaletu, úložnú komoru a vstupnú chodbu.

Vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, plynový kotol, umývačka, indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, základný riad, pripojenie UPC, kočikáreň v dome. Poplatky za spoločné služby a vodu cca1200 Kč mesačne pre 2 osoby. Plyn a elektrina budú prevedené na nájomcu. Poplatok za UPC (TV + internet): cca 1000 Kč mesačne.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Podlahová plocha
  76 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  79 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32278

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.