Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom kompletne novo zrekonštruovaný a zariadený byt s výhľadom do okolitej zelene. Byt sa nachádza na 3., najvyššom poschodí novo zrenovovaného bytového domu z r. 1930 v pokojnej ulici na okraji Šáreckého údolia v prestížnej pražskej štvrti Hanspaulka. Vyhľadávaná rezidenčná lokalita s rýchlou dostupnosťou do centra a k plnej občianskej vybavenosti, pár minút jazdy od stanice metra Bořislavka, 3 zastávky električkou od stanice metra Dejvická. Veľmi rýchla dostupnosť na letisko a do medzinárodných škôl v Prahe 6 (pár minút jazdy ku škole ISP).

Interiér bytu tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským priestorom, 1 spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Zachované pôvodné prvky, drevené podlahy, vykurovaná dlažba v kúpeľni, bezpečnostné dvere, žalúzie, elektrické vykurovanie, práčka, umývačka. Bez výťahu. Poplatky za spoločné služby a spotrebu energií sa platia zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  40 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32349

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.