Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Plne zariadený byt na 2. poschodí nedávno postaveného moderného rezidenčného komplexu Cornlofts Šaldova. Byt sa nachádza v pokojnej ulici vo vyhľadávanej časti Karlína s ľahkou dostupnosťou do centra, len 3 minúty od zastávky električky a stanice metra Křižíkova. V objekte je k dispozícii výťah, kamerový systém, spoločná záhrada vo vnútrobloku a podzemné garáže.

Interiér tvorí obývacia izba s jedálenským priestorom a plne vybaveným kuchynským kútom, 1 spálňa na sever, kúpeľňa s vaňou a toaletou a vstupná chodba.

Drevené podlahy, dlažba, dostatok úložných priestorov, bezpečnostné dvere, podlahové kúrenie v kúpeľni, práčka so sušičkou, umývačka. Možnosť prenájmu dvoch parkovacích státí v budove za 3200 Kč / státie a pivnice za extra poplatok. Poplatky za spoločné služby, vodu a vykurovanie: 5000 Kč mesačne pre 2 osoby. Elektrina vo výške cca 1000 Kč mesačne sa platí zvlášť. Možnosť strednodobého prenájmu za vyššie nájomné. K dispozícii od februára 2020.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  32351

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.