Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Ponúkame na prenájom nezariadený mezonetový byt s 2 kúpeľňami a krásnym výhľadom do okolia na 1. poschodí radového domu v pokojnej rezidenčnej štvrti v Prahe na Smíchove s množstvom zelene. Výhodná lokalita pod Strahovom v blízkosti parku, s rýchlou dostupnosťou do Francúzskeho lýcea a komerčného centra Anděl so stanicou metra a početnými električkovými a autobusovými spojmi (5 min. do centra). Autobusová zastávka je vzdialená pár minút chôdze od domu.

Na spodnej úrovni bytu sa nachádza otvorená obývacia izba so vstavanými skriňami a balkónom, plne vybavená kuchyňa, spálňa / pracovňa s vstavanými skriňami a kúpeľňa s masážnou vaňou, bidetom a toaletou. Na hornom poschodí je členitá otvorená podkrovná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a technická komora. Nad spálňou leží otvorený podkrovný priestor o 25 m2 využiteľný ako spálňa pre hostí.

Drevené a laminátové podlahy, dlažba, nová kuchyňa, plynové kúrenie, žalúzie, umývačka, samostatné merače vody a elektriny. Nájomcom je k dispozícii garáž (v cene). Poplatky činia cca 4000 Kč mesačne.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  165 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32358

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.