Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Ponúkame na prenájom priestranný byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na zvýšenom prízemí renovovanej klasickej budovy. Dom stojí vo výhodnej lokalite na obľúbených Vinohradoch, v bezprostrednom susedstve stanice metra na námestí Jiřího z Poděbrad s plnou občianskou vybavenosťou v okolí a veľmi rýchlou dostupnosťou do centra, v pešom dosahu Riegrových sadov. Lokalita ponúka kvalitné reštaurácie a kaviarne, trendy bistrá a tiež stanovisko pravidelných farmárskych trhov.

Byt so vzdušnými miestnosťami a výhľadom do zelene sadov Svatopluka Čecha tvorí južne orientovaná obývacia izba, 2 spálne s výhľadom do záhrady vo vnútrobloku - jedna s priľahlým šatníkom / pracovňou, ďalej plne vybavená kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s vaňou so sprchovou zástenou a toaletou, samostatná toaleta pre hostí, šatník / komora a veľká vstupná hala s vstavaným úložným priestorom pod stropom.

Zachované pôvodné prvky, vysoké stropy, veľké okná, parkety, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, samostatný plynový kotol, umývačka. Poplatky za spoločné služby a vodu: 650 Kč / osoba / mesiac. Plyn a elektrina budú prevedené na nájomcu.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  115 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32525

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.