Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Tento čiastočne zariadený, kompletne zrenovovaný byt s 2 balkónmi, 2 kúpeľňami a krásnym výhľadom do priľahlých Letenských sadov, na Pražský hrad, Petřín a pražskú panorámaú, leží na 5. poschodí dobre udržiavaného funkcionalistického domu s výťahom. Budova, preslávená svojou zaujímavou históriou, stojí v Prahe 7 - Bubenči, v susedstve štadióna Sparta a parku na Letnej, pár minút chôdze od parku Stromovka. Vyhľadávaná rezidenčná lokalita s bohatou občianskou vybavenosťou, trendy bistrami, kaviarňami, reštauráciami, obchodmi, kultúrnymi zariadeniami aď., s veľmi rýchlou dostupnosťou do centra, iba jednu zastávku električkou od stanice metra Hradčanská. Výhodou je tiež veľmi rýchla dostupnosť na letisko a do medzinárodných škôl v Prahe 6.

Byt má priestrannú centrálnu halu / jedáleň, obývaciu izbu, 1 spálňu s balkónom a výhľadom na Letnú, 1 spálňu orientovanú do dvora, plne vybavenú kuchyňu so špajzou a balkónom s výhľadom na Letenskú vodáreň, walk-in šatník, samostatnú toaletu a vstupnú chodbu. Byt má 2 kúpeľne - jednu so sprchovacím kútom a druhú s vaňou, bidetom a toaletou.

Zachované pôvodné architektonické prvky, vysoké stropy, parkety, dlažba, vstavané skrine v ob. izbe, jednej spálni a vstupnej chodbe, rolety, práčka, umývačka, mikrovlnná rúra, pripojenie UPC (TV a internet, nie je zahrnuté v cene), pivnica, kolkáreň v dome. Záloha na spoločné služby, vodu a vykurovanie: 4100 Kč mesačne pre 1 osobu. Elektrina sa hradí zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Podlahová plocha
  120 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  125 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32555

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.