Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený, kompletne novo zrenovovaný byt s krásnymi výhľadmi do zelene na 5. poschodí udržiavaného bytového domu s výťahom a spoločnou záhradou. Budova stojí vo vyhľadávanej rezidenčnej štvrti pár minút chôdze od stanice metra Dejvická a Víťezného námestia, v pešom dosahu Pražského hradu a parku Stromovka. Lokalita s bohatou občianskou vybavenosťou v okolí, s rýchlou dostupnosťou do medzinárodných škôl a na letisko. Za domom vo vnútrobloku sa nachádza spoločná záhrada so vzrastlou zeleňou a vonkajšia posilňovňa.

Nápaditý interiér tvorí obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským priestorom, 1 spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, šatník vybavený vstavanými skriňami a vstupná chodba. Byt je orientovaný na západ do tichého vnútrobloku so záhradou.

Drevené podlahy, veľkoformátová dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, plynový kotol, práčka, umývačka, základný riad, káblové pripojenie UPC, pivničné kobky. Poplatky za spoločné domové služby a spotrebu vody: cca 2000 Kč mesačne. Plyn a elektrina budú prevedené na nájomcu.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  40 m²
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32621

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.