Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Plne zariadený byt s balkónom (cca 8 m2) situovaný na 2. poschodí moderného rezidenčného komplexu s recepciou, kamerovou ostrahou a výťahom v bezprostrednej blízkosti lesa a zelene Šáreckého údolia.

Byt tvorí obývacia izba s plne vybaveným kuchynským kútom, jedálenským priestorom a vstupom na balkón, 3 spálne, šatník, kúpeľňa s vaňou, sprchou a toaletou a vstupná hala.

Drevené podlahy, dlažba, vstavané skrine, práčka, umývačka, TV. Poplatky za spoločné domové služby a garážové státie cca 7.500 Kč mesačne, spotreba elektriny sa hradí zvlášť. Byt je možné prenajať bez nábytku!

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  115 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32722

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.