Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Svetlý kompletne zariadený byt s výhľadom do kľudného vnútrobloku na 6. poschodí nedávno zrenovovaného domu s výťahom. V pešom dosahu metra, električky a centra Smíchova. Všetka vybavenosť vr. zimného štadióna je v tesnej blízkosti, k príjemnému bývaniu prispieva tiež množstvo zelene v okolí: záhrada Santoška pod zalesneným Pávim vrchom, upravené sady na Skalke alebo park Mrázovka.

Byt tvorí obývacia izba s jedálenským priestorom a plne vybaveným kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, úložné priestory a vstupná hala.

Laminátové podlahy, dlažba, práčka, umývačka, mikrovlnná rúra, rychlovar. kanvica, riad, obliečky. Poplatky za spoločné služby 1600 Kč mesačne. Spotreba energií sa hradí zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  55 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32741

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.