Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Ponúkame na prenájom zariadený byt s 31 m2 terasou a výhľadom do širokého okolia s množstvom zelene. Byt sa nachádza na 2. poschodí v uzavretom bytovom komplexe z r. 1998 s 24/7 ostrahou, kamerovým systémom a súkromnou záhradou s detským ihriskom v tichej lokalite v priamom susedstve Prokopského údolia. Všetka vybavenosť je dostupná v blízkom okolí, pár zastávok autobusom či 10 minút chôdze je to k stanici metra Lužiny, trasa B. V rýchlej dostupnosti je tiež Nemecká a Japonská škola.

Interiér tvorí veľká obývacia izba s plne vybaveným kuchynským kútom a jedálenským priestorom, hlavná spálňa so šatníkom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, ďalšie dve spálne, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, hala, technická miestnosť a vstupná chodba so vstavanou skriňou. Terasa je prístupná z hlavnej spálne a obývacej izby.

Klimatizácia v ob. izbe a hlavnej spálni, parkety, koberce, dlažba, kuchynská linka Poggenpohl, plynový kotol, umývačka, mikrovlnná rúra, TV, priestranná pivnica. V cene sú zahrnuté 2 garážové státia v objekte. Poplatky za spoločné služby a vodu: 3400 Kč mesačne. Plyn a elektrina budú prevedené na nájomcu.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Terasa
  31 m²
 • Celková plocha
  154 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32760

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.