Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Plne zrekonštruovaný byt na 2. poschodí kompletne zrenovovaného secesného činžiaku s výťahom a možnosťou parkovania v protiľahlej budove. Dom stojí v pokojnej ulici v tesnej blízkosti nábrežia Vltavy, v lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra, pár minút chôdze od nákupného centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl s početnými električkovými a autobusovými spojmi.

Interiér bytu tvorí plne vybavená kuchyňa s jedálenským priestorom, priechodná obývacia izba a 2 spálne s výhľadom na Vltavu a Vyšehrad, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, technická komora a vstupná hala.

Zachované pôvodné prvky, vysoké stropy, veľké okná, parkety, veľkoformátová dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, plynový kotol, práčka, umývačka, satelitné pripojenie, pivnica. Možnosť parkovania v garáži cez ulicu za 2000 Kč mesačne. Poplatky za spoločné domové služby a vodu: 1000 Kč mesačne pre 1 osobu. Plyn a elektrina sa hradia zvlášť (prevod na nájomcu). K dispozícii od septembra 2019.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  90 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  32778

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.