Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Tento zrekonštruovaný zariadený byt sa nachádza na 3. poschodí udržiavaného renovovaného bytového domu s výťahom. Budova stojí v kľudnej ulici v blízkosti nábrežia Vltavy, v lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra, pár minút chôdze od nákupného centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl s početnými električkovými a autobusovými spojmi.

Interiér tvorí obývacia izba, priechodná hlavná spálňa so vstavanými skriňami, druhá spálňa, plne vybavená kuchyňa so špajzou, priľahlá kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta a vstupná hala s vstavanou skriňou.

Zachované pôvodné prvky, vysoké stropy, veľké okná, parkety, dlažba, plynový kotol, práčka, umývačka, mikrovlnná rúra, TV, spoločný balkón na medziposchodí domu. Možnosť prenájmu parkovacieho státia na neďalekom stráženom parkovisku. Poplatky za spoločné služby, spotrebu vody a internet cca 1.750 Kč mesačne. Plyn a elektrina bude prevedená na nájomcu. K dispozícii počas januára 2020.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  90 m²
 • PENB
  D
 • Referenčné číslo
  32971

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.