Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 1 izbový

Ponúkame na prenájom nový loftový byt s terasou vo vnútrobloku, situovaný na prízemí kompletne novo zrekonštruovaného domu v novorenesančnom štýle, ktorého autorom je architekt Josef Schulz, autor budovy Národného múzea na Václavskom námestí, Umeleckopriemyselného múzea, a okrem iného aj spoluautor pražského Rudolfina. Dom sa nachádza v centre Prahy pár krokov od nábrežia Vltavy, Žofína a Národného divadla, v lokalite so všetkou občianskou vybavenosťou v blízkom dosahu, pár minút chôdze od stanice metra Karlovo námestie, v pešom dosahu Václavského námestia.

Byt tvorí obývacia izba s plne vybaveným kuchynským kútom a veľkými francúzskymi oknami s prístupom na terasu, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta a vstupná chodba. Na poschodí sa nachádza otvorená spálňa so stropným oknom.

Parkety, veľkoformátová dlažba, drevené schodisko, bezpečnostné vstupné dvere, centrálne vykurovanie, predokenné žalúzie, umývačka, mikrovlnná rúra. Byt je možné vybaviť nábytkom za vyššie nájomné. Poplatky za spoločné služby 2.500 Kč. Elektrina sa hradí zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Terasa
  6 m²
 • Celková plocha
  40 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  33199

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.