Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Byt pár krokov od nábrežia Vltavy, Žofína a Národného divadla. Ponúkame na prenájom novo zrekonštruovanú garsónku s terasou na prízemí kompletne novo zrenovovaného historického domu so zachovanými pôvodnými architektonickými prvkami a novým výťahom v kľudnej ulici v historickom centre Prahy. Výhodná lokalita so všetkou občianskou vybavenosťou v blízkom dosahu, minútu chôdze k zastávke električiek, pár minút chôdze k stanici metra Karlovo námestie.

Vzdušný interiér tvorí obývacia izba / spálňa s vybavenou kuchyňou a dvoma francúzskymi oknami vedúcimi na terasu vo vnútrobloku budovy, ďalej kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, špajza a vstupná hala.

Parkety, veľkoformátová dlažba, vysoké klenuté stropy, plynový kotol, práčka, umývačka. Byt je možné vybaviť nábytkom za vyššie nájomné. Poplatky za spoločné služby a spotrebu energií sa platia zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Podlahová plocha
  47 m²
 • Terasa
  15 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  33239

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.