Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Byt s 90 m2 terasou a 60 m2 záhradou. Ponúkame na prenájom kompletne zariadený byt na zvýšenom prízemí nedávno postaveného rezidenčného projektu Rezidencia nad Vltavou s uzavretým vnútroblokom s detským ihriskom. Budova sa nachádza v kľudnej ulici v Prahe 7 - Holešoviciach so všetkou občianskou vybavenosťou v blízkom dosahu a výbornou dostupnosťou do centra - električkové spoje k staniciam metra Palmovka, Vltavská a Nádraží Holešovice. V blízkosti sa nachádza Squash Holešovice, golfové ihrisko (driving range) Rohanský ostrov, Galéria moderného umenia DOX, známa Pražská tržnica a mnoho divadiel a hudobných klubov - SaSaZu, La Fabrika, Rock Opera, Bitúnok 78.

Byt tvorí obývacia izba s jedálenským priestorom a plne vybavenou kuchyňou, 1 spálňa, kúpeľňa (sprchovací kút, toaleta) a vstupná chodba. Terasa je prístupná z oboch hlavných miestností, privátna záhrada je prístupná z terasy.

Laminátové podlahy, veľkoformátová dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, francúzske okná, centrálne kúrenie, ohrev podlaha v kúpeľni, práčka, umývačka, mikrovlnná rúra, TV, videotelefón, alarm, záhradný nábytok, pivnica o 7 m2, kočikáreň. V cene je zahrnuté jedno garážové státie. Záloha na spoločné služby, vodu, kúrenie, internet a káblovú TV: cca 3000 Kč mesačne. Záloha na elektrinu: 800 Kč mesačne. K dispozícii od 1. februára 2020.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Terasa
  90 m²
 • Celková plocha
  49 m²
 • Záhrada
  60 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  33488

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.