Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom nový moderný byt s terasou a krásnym nerušeným výhľadom do okolitej zelene a na Vltavu. Byt je situovaný na 6. poschodí v nedávno postavenom uzavretom komplexe Rezidencia Modřanka s podzemným parkovaním, kamerovým systémom a záhradou s detským ihriskom vo vnútrobloku v pokojnej rezidenčnej zástavbe v starých Modřanoch. Kľudná lokalita neďaleko nábrežia Vltavy a parku Modřanská roklina, v rýchlom dosahu centra, s dobrou občianskou vybavenosťou v okolí a početnými možnosťami športového vyžitia a aktívnej relaxácie, v dobrej dostupnosti k medzinárodnej škole BISP International school.

Byt má obývaciu izbu s plne vybavenou kuchyňou a jedálenským priestorom, 1 spálňu, kúpeľňu s vaňou a toaletou a vstupnú halu. Terasa je prístupná z oboch hlavných miestností.

Rekuperácia, laminátové podlahy, veľkoformátová dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, centrálne vykurovanie, pivnica, kolkáreň / kočikáreň, vstup na čip. V cene je zahrnuté 1 garážové státie. Záloha na spoločné domové služby, vodu a vykurovanie činí 2500 Kč mesačne. Elektrina sa hradí zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  54 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  33734

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.