Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Ponúkame na prenájom zariadený byt v susedstve parku Riegrovy sady. Tento zrenovovaný byt sa nachádza na prízemí udržiavaného bytového domu so zachovanými pôvodnými prvkami v kľudnej ulici v atraktívnej časti Vinohradov. Lokalita s veľmi rýchlou dostupnosťou do centra a plnou občianskou vybavenosťou v blízkom dosahu, pár minút chôdze od námestia Jiřího z Poděbrad so stanicou metra, kvalitnými reštauráciami, bistrami, kaviarňami a pravidelnými farmárskymi trhmi.

Byt tvorí obývacia izba, spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou a vstupná chodba s vybavenou kuchynkou a vstavanými úložnými priestormi. Byt je orientovaný do ulice.

Vysoké stropy, veľké okná, rolety, parkety, dlažba, práčka, mikrovlnná rúra, vysávač. Poplatky za spoločné služby 600 Kč mesačne pre 1 osobu. Elektrina sa prevedie na nájomcu.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  35 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  33897

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.