Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Ponúkame na prenájom renovovaný zariadený byt s 2 kúpeľňami na 2. poschodí bytového domu s výťahom a spoločnou záhradou vo vnútrobloku vo vyhľadávanej lokalite s plnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí a veľmi rýchlou dostupnosťou do centra. Budova sa nachádza len 2 bloky od stanice metra Flora a nákupného centra Atrium Flora, v pešom dosahu námestia Jiřího z Poděbrad so stanovišťom obľúbených farmárskych trhov, neďaleko parkov Parukářka a Riegrovy sady.

Interiér bytu tvorí obývacia izba, 3 samostatné spálne, vstupná hala s plne vybavenou kuchyňou a jedálňou, kúpeľňa s vaňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta a komora pri jednej zo spální.

Parkety, dlažba, plynový kotol, žalúzie, práčka, umývačka, mikrovlnná rúra, videotelefón. Poplatky za spoločné služby 600 Kč mesačne pre 1 osobu. Energia sa hrad zvlášť.

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  96 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  33898

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.