Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Ponúkame na prenájom plne zariadený pôdny mezonetový byt na 5., najvyššom poschodí dobre udržiavaného bytového domu s výťahom. Budova stojí v kľudnej ulici v blízkosti multifunkčného priestoru Vnitroblock, neďaleko zastávok autobusov a električiek, pár minút jazdy od staníc metra Nádraží Holešovice, Palmovka a Vltavská. Vyhľadávaná lokalita s plnou občianskou vybavenosťou v blízkom dosahu a rýchlou dostupnosťou do centra, v blízkosti početných kaviarní, reštaurácií, bistier, divadlá La Fabrika, divadelného a umeleckého priestoru Bitúnok 78, Centra súčasného umenia DOX a Pražského trhoviska.

Interiér tvoria 2 spálne, obývacia izba s plne vybavenou kuchyňou, jedálňou a schodiskom vedúcim na poschodie k 3. spálni, ďalej kúpeľňa s vaňou, toaleta, technická komora a vstupná hala.

Parkety, teakové podlahy v kúpeľni a na toalete, dlažba, bezpečnostné vstupné dvere, plynový kotol, práčka, umývačka, indukčná varná doska, riad a kuch. náčinie, TV, WiFi. Možnosť prenájmu parkovacieho státia v neďalekých garážach za dodatočný poplatok. Záloha na poplatky za spoločné služby a spotrebu vody: 900 Kč mesačne. Spotreba plynu a elektriny sa platí zvlášť.

Pôdorys nehnuteľnosti

 • Pôdorys nehnuteľnosti 1

Prehľadová tabuľka

 • Mesačné nájomné
  Prenajaté
 • Celková plocha
  115 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  34187

Lokalita

Okolie nehnuteľnosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.

Najčerstvejšie ponuky do Vášho e-mailu

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.